Szanowni Parafianie,

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy prace nad filmem dokumentalnym poświęconym życiu i działalności księdza Wiesława Słotwińskiego, byłego proboszcza naszej parafii. Film, którego tytuł roboczy brzmi „Śladami Wiary: ksiądz Wiesław Słotwiński”, ma na celu uwiecznienie jego niezwykłego dziedzictwa oraz wpływu na naszą społeczność.

Jesteśmy przekonani, że wielu z Was ma w posiadaniu archiwalne nagrania, zdjęcia oraz inne materiały związane z księdzem Wiesławem, które mogłyby stanowić cenny wkład w nasz projekt. Dlatego też, zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w znalezieniu i udostępnieniu takich materiałów.

Jeśli posiadacie Państwo jakiekolwiek archiwalne nagrania video, fotografie, listy, artykuły prasowe czy inne dokumenty związane z księdzem Wiesławem Słotwińskim, które moglibyśmy wykorzystać w naszym filmie, serdecznie zachęcamy do przekazania ich na adres e-mail: sladami.wiary@interia.pl, osobiście w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u Maćka Pitrusa (podpisane imieniem i nazwiskiem w kopercie).

Chcielibyśmy podkreślić, że osoby, które udzielą nam pomocy w zebraniu materiałów, zostaną wymienione w napisach końcowych filmu jako podziękowanie za ich wsparcie.

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc i zaangażowanie w nasz projekt. Liczymy na Wasze wsparcie i wiarę w wartość tego przedsięwzięcia.