1 Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024r.

1.Dzisiaj w Króliku Polskim nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30. W Bałuciance nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy świętej o godz. 10.00

2.Od poniedziałku do czwartku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00. Na zakończenie adoracji Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji owocnego przeżycia rekolekcji wielkopostnych.

3.We wtorek na Mszę świętą o godz. 17.00 i spotkanie zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

4.Od piątku rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje o tematyce trzeźw ościowej poprowadzi ks. Janusz Łuc, proboszcz z parafii Wróblik Królewski.

PROGRAM REKOLEKCJI

Piątek 23 luty
– Bałucianka godz. 16.00 Msza święta z nauką rekolekcyjną
W piątek w Bałuciance nie będzie Drogi Krzyżowej
– Królik Polski godz. 17.30 Droga Krzyżowa po niej Msza święta z nauką rekolekcyjną

Sobota 24 luty
– Bałucianka godz. 9.00 Droga Krzyżowa z nauką rekolekcyjną
– Królik Polski godz. 17.30 Msza święta z nauką rekolekcyjną

Niedziela 25 luty
– Królik Polski godz. 8.15 Msza święta z nauką rekolekcyjną
– Bałucianka godz. 10.00 Msza święta z nauką rekolekcyjną
– Królik Polski godz. 11.30 Msza święta z nauką rekolekcyjną
– Królik Polski godz. 15.30 Gorzkie Żale

W rekolekcjach obowiązkowo uczestniczą uczniowie kl. VI i VII przygotowujący się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

5.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 194 do końca.

7.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Beata Litwin.