22 Niedziela Zwykła 03.09.2023r.

1.Dzisiaj w naszej parafii dziękczynienie za zbiory.

2.Jutro rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza święta o godz. 8.00.

3.Od poniedziałku do czwartku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

4.Od wtorku rozpoczynamy przygotowanie do odpustu parafialnego.

Program przygotowania do odpustu
Wtorek godz. 17.15 modlitwa różańcowa za chorych i starszych parafian.
Środa godz. 17.15 modlitwa różańcowa za rodziny z naszej parafii i zmiana tajemnic różańcowych.
Czwartek godz. 17.15 modlitwa różańcowa za zmarłych.

5.W piątek Święto Narodzenia NMP. W naszej parafii Uroczystość odpustowa. Sumie odpustowej o godz. 17.30 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Józef Kasperkiewicz. Po Mszy świętej procesja. Zapraszam ministrantów i lektorów do posług liturgicznych,
mężczyzn do niesienia baldachimu i chorągwi oraz młodzież do niesienia figur.

Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 9.00 i 17.30
Bałucianka godz. 15.30

6.Za tydzień składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

7.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 56 do nr 71

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Małgorzata Skrzyńska.

9.Wspólnota Crucis Splendor zaprasza na IV Piknik Rodzinny „W blasku Krzyża z Ojcem Pio”, który odbędzie się dzisiaj 3 września od godz. 14.00 do 20.00. w Parku Dworskim im. Anny i Stanisława Potockich w Rymanowie.