Niedziela Świętej Rodziny 31.12.2023r.

1.Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny. Na Mszy świętej o godz. 11.30 uroczyste wprowadzenie relikwii Bł. Rodziny Ulmów do naszego parafialnego kościoła.

2.Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju. Na Mszy świętej o godz. 11.15 spotkanie kolędowe dla rodzin z ul Bieszczadzkiej od początku do nr 71. W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona,
aby pokropić swoje domy.

3.Od środy do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00.

4.W pierwszą środę miesiąca o godz. 16.30 różaniec i zmiana tajemnic różańcowych.

5.W pierwszy czwartek modlimy się o powołania do służby w Kościele i za naszą parafialną służbę liturgiczną.

6.W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00 z posługą sakramentalną odwiedzę osoby chore i starsze.

7.Spowiedź przed pierwszym piątkiem miesiąca w czasie adoracji.

8.W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego, błogosławieństwo kredy i kadzidła. Porządek Mszy świętych niedzielny. Po Mszach świętych ministranci będą sprzedawać kredę i kadzidło.
Na Mszy świętej o godz. 11.15 spotkanie kolędowe dla rodzin z ul Bieszczadzkiej od nr 73 do nr 139 i ul. Zielona. W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona, aby pokropić swoje domy.

9.W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego. Na Mszy świętej o godz. 11.15 spotkanie kolędowe dla rodzin z ul Bieszczadzkiej od nr 140 do nr 192. W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona, aby pokropić swoje domy.

10.W przyszłą niedzielę w Bałuciance po Mszy świętej o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych.

11.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka
od nr 91 do 109.

12.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Urszula Gazda