Ogłoszenia parafialne

Niedziela Chrztu Pańskiego 07.01.2024r.

1.Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2.Od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. W poniedziałek o godz. 16.30 różaniec w intencji Kościoła, Ojczyzny i parafii, we wtorek o godz. 16.30 nabożeństwo do św. Józefa, w środę o godz. 16.30 nowenna do Matki Bożej.
Msza święta o godz. 17.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

3.W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.15 spotkanie kolędowe dla rodzin z ul Bieszczadzkiej od nr 194 do końca, ul. Dąbrówka, Szklary i Wisłoczek. W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona, aby
pokropić swoje domy.

4.W czwartek na Mszę świętą i spotkanie zapraszam Akcję Katolicką.

5.Także w przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 111 do 122.

7.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Anna Gazda