Ogłoszenia parafialne

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 03.01.2021r.

1.W środę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy świętej. Ministranci będą sprzedawać kredę i kadzidło. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedziele.
Po Mszy św. o godz. 11.15. zmiana tajemnic różańcowych.

2.Wizyta duszpasterska w tym roku, z powodu pandemii będzie zorganizowana w następujący sposób.

Spotkanie kolędowe rozpocznie się w kościele o godz. 16.30. od wystawienia Najświętszego Sakramentu i modlitwy różańcowej w intencji rodzin zaproszonych na spotkanie kolędowe. Po różańcu nastąpi ofiarowanie rodzin św. Józefowi i Msza św. z kazaniem do rodzin i  uroczyste błogosławieństwo. W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona, aby pokropić swoje domy.

Plan spotkań w kościele
– 4 stycznia (poniedziałek) ul. Bieszczadzka od nr 1 do 36
– 5 stycznia (wtorek) ul. Bieszczadzka od nr 39 do 71
– 7 stycznia (czwartek) ul. Bieszczadzka od nr 73 do 109
– 8 stycznia (piątek) u. Bieszczadzka od nr 111 do 139

3.Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie naszych kościołów w Króliku Polskim i Bałuciance. Ofiary nadal można składać w kopercie z podpisem: „Na ogrzewanie kościoła”.

4.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka nr: 166, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 179.

5.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Celina Borek.

6.W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Na Mszę świętą o godz. 11.15. zapraszam rodziców, którzy w 2020r. ochrzcili swoje dzieci. Będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla dzieci i ich rodziców.