II Niedziela Adwentu – 05.12.2021r.

1.Jutro Msza święta o godz. 7.30.

2.Od wtorku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. Msze święte roratnie będą o godz. 17.00.

We wtorek i czwartek  od godz. 16.30 będzie wspólny śpiew Godzinek do Matki Bożej, natomiast w środę i piątek od godz. 16.30 będzie modlitwa różańcowa. W sobotę adoracja od godz. 7.00, o godz. 7.30 Godzinki, a po nich Msza święta.

Dzieci i młodzież zapraszam w następującym porządku:
wtorek, środę i  piątek: Dzieci z przedszkola, kl. I, II, III i IV
czwartek i sobota: kl. VI, VII i VIII

Dla uczniów klas VI, VII i VIII będzie to także przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
Dzieci tak jak w ubiegłym roku będą świecić lampiony i losowały figurkę Maryi, którą na całą dobę zabiorą do domu i razem z rodziną będą przy Niej modlić się.

3.Na adorację Najświętszego Sakramentu zapraszam następujące rodziny:
Królik Polski ul. Bieszczadzka od nr 39 do 71
Szklary nr 4 do 6
Bałucianka nr 30, 31, 32

W czasie której będziemy modlić się o owocne przeżycie misji parafialnych, które odbędą się w październiku 2022 roku

4.W środę 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Odpust parafialny. Msza święta w Króliku Polskim o godz. 17.00. Na Mszy św. o godz. 17.00. poświęcenie i rozdanie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Mszy świętej o godz. 17.00 przewodniczył będzie ks. Bogdan Nitka proboszcz z Iwonicza Zdroju

5.W  najbliższy piątek 10 grudnia od godz. 9.00. odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.

6.W nawie bocznej na stoliku znajdują się poświęcone opłatki i świece wigilijne. Cena świecy to jeden posiłek dla dziecka (7 – 10 zł.), opłatki –  dowolna ofiara.

7.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 166 do 179.

8. W Bałuciance w cerkwi Msze święte roratnie we wtorek i czwartek o godz. 18.00.

9. W przyszłą niedzielę składka na potrzeby inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przyjęła pani Edyta Jakieła.

11.Tradycyjnie w najbliższą sobotę i niedzielę strażacy będą chodzić z kalendarzami.

12.Na cmentarzu jeszcze przez tydzień będzie ustawiona przyczepa na uschnięte kwiaty.