22 Niedziela Zwykła 29.08.2021r.

1.W środę rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. Na Mszę świętą zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły podstawowej, dyrekcję, nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców. Zbiórka uczniów o godz. 7.45 pod szkołą i wspólne wyjście do kościoła z pocztem sztandarowym. Po Mszy uczniowie klasy I z rodzicami udają się na świetlicę. Pozostali uczniowie spotykają się z wychowawcami w klasach.

2.Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego i przed pierwszym piątkiem miesiąca przez cały tydzień podczas adoracji.

3.Także w środę nowenna do Matki Bożej i zmiana tajemnic różańcowych. Podczas modlitwy różańcowej będziemy modlić się za wszystkich uczniów i nauczycieli rozpoczynających nowy rok szkolny.

4.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszam ministrantów i lektorów. Będziemy modlić się o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego i za powołanych z naszej parafii oraz za liturgiczną służbę ołtarza.

5.Chorych i starszych z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

6.W sobotę nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca w czasie adoracji od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.

7.W przyszłą niedzielę w Bałuciance na Mszy św. o godz. 10.00, a w Króliku Polskim na Mszy św. o godz. 11.15 dożynki parafialne.

8.W tym tygodniu  od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 Msza św. o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.

Na adorację w tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:
– Królik Polski: ul. Bieszczadzka nr od 181 do 192
– Szklary: 3/1, 3/2
– Bałucianka nr 12, 14

9.W przyszłą niedzielę w Bałuciance zmiana tajemnic różańcowych.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka nr od 194 do 214

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Małgorzata Kustra.