6 Niedziela Zwykła 11.02.2024r.

1.Dzisiaj Światowy Dzień Chorego. Modlimy się w intencji chorych.

2.Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Trzeźwości. Modlimy się o trzeźwość, za uzależnionych i ich rodziny.

3.Dzisiejsza składka na potrzeby naszej parafii.

4.W poniedziałek, wtorek i czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00. W poniedziałek o godz. 16.30 modlitwa różańcowa o trzeźwość, za uzależnionych i ich rodziny. We wtorek o godz. 16.30 nabożeństwo do św. Józefa. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

5.W tym tygodniu Środa Popielcowa. Rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych (wszystkich, którzy ukończyli 14 rok życia) oraz post ilościowy (wszystkich, którzy ukończyli 18 rok życia, a nie rozpoczęli 60). Mimo tego przepisu rodzice powinni zatroszczyć się, aby również dzieci były wprowadzane w autentycznego ducha pokuty. W Środę Popielcową nie będzie adoracji.

Porządek Mszy świętych:
Królik Polski: godz. 8.00 i 17.00
Bałucianka godz. 15.30

6.Także w Środę Popielcową zbiórka pieniężna na ofiary wojny na Ukrainie.

7.W czwartek Akcję Katolicką zapraszam na Mszę świętą i spotkanie.

8.W piątek w Króliku Polskim Droga Krzyżowa o godz. 17.00 następnie Msza święta.
W czasie Drogi Krzyżowej szczególnie będziemy modlić się za rodziny z ul. Bieszczadzkiej od początku do nr 71.
W Bałuciance Droga Krzyżowa o godz. 15.30 następnie Msza święta.
W każdy piątek Wielkiego Postu w czasie Mszy świętej będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

9.W przyszłą niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali. W Króliku Polskim Gorzkie Żale o godz. 15.30. W Bałuciance po Mszy św. o godz. 10.00.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 181 do 192.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Maria Bacza.