4 Niedziela Zwykła 28.01.2024r.

1.Dziś w kościele w Króliku Polskim o godz. 16.00 koncert kolęd w wykonaniu uczniów naszej szkoły podstawowej i wspólne kolędowanie. Serdecznie zapraszamy.

2.Od poniedziałku do środy nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Msza święta o godz. 17.00.

3.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem w czasie adoracji.

4.W pierwszy czwartek adoracja od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00.

5.W piątek Święto Ofiarowania Pańskiego. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. Jest to Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego w naszej Archidiecezji.

Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.00 i 17.00
Bałucianka godz. 15.30.

Na Święto Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego, Metropolita Przemyski Ksiądz Arcybiskup Adam Szal, udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, zamieniając post na jałmużnę. Każdego, kto skorzysta z dyspensy w dniu 2 lutego zachęca się do złożenia ofiary na zakony kontemplacyjne lub na misje święte.

6.W tym miesiącu z posługą sakramentalną do chorych udam się 9 lutego (piątek) od godz. 9.00.

7.W pierwszą sobotę miesiąca adoracja od godz. 7.00. Różaniec wynagradzający o godz. 7.30. Msza święta o godz. 8.00. W sobotę także wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo jabłek.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 153 do 163.

9.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Maria Zarzycka.