3 Niedziela Zwykła 21.01.2024r.

1.Dziś niedziela Słowa Bożego.

2.Od poniedziałku do czwartku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00. W poniedziałek o godz. 16.30 różaniec w intencji Kościoła, Ojczyzny i parafii. We wtorek o godz. 16.30 nabożeństwo do św. Józefa, w czasie którego będziemy modlić się za dziadków. W środę o godz. 16.30 nabożeństwo do Matki Bożej, w czasie którego będziemy modlić się za babcie.
W piątek i sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

3.W czwartek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4.W Bałuciance w kościele we wtorek i czwartek Msza święta o godz. 18.00 i modlitwy za babcie i dziadków.

5.W przyszłą niedzielę w Bałuciance na Mszy świętej o godz. 10.00 spotkanie kolędowe dla rodzin z domów o numerach parzystych. W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona, aby pokropić swoje domy.

6.W przyszłą niedzielę suma w Króliku Polskim o godz. 11.30.

7.Także w przyszłą niedzielę w Króliku Polskim w kościele o godz. 16.00 koncert kolęd w wykonaniu uczniów naszej szkoły podstawowej i wspólne kolędowanie.

8.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 140 do 152.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął p. Krzysztof Łoś.

11.Od 26 – 28 stycznia w Rymanowie odbędą się warsztaty z Komunikacji – Klucz do porozumienia – Komunikacja. W piątek po Mszy świętej otwarty wykład p. Jacka Pulikowskiego pt. Każdy powinien być prędki do słuchania, nieskory do mówienia i nieskory do gniewu. Po nim Wieczór Uwielbienia poprowadzony przez o. Ludwika. Na sobotnie i niedzielne wykłady obowiązują zapisy. Więcej informacji na plakatach i na stronie internetowej Parafii Rymanów.