27 Niedziela Zwykła 02.10.2022r.

1.Dzisiaj na Mszy świętej o godz. 11.15 poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

2.Także dzisiaj o godz. 16.00 w zabytkowym kościele nabożeństwo różańcowe.

3.W miesiącu październiku nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu przed Mszą świętą.

Od poniedziałku do piątku  Msza święta o godz. 18.00 następnie nabożeństwo różańcowe. W sobotę Msza święta o godz. 8.00 następnie nabożeństwo różańcowe.

Przez modlitwę różańcową będziemy przygotowywać się do owocnego przeżycia misji świętych. Dlatego na Mszę świętą i nabożeństwo różańcowe zapraszam rodziny:
– poniedziałek: ul. Zielona
– wtorek : ul. Dąbrówka
– czwartek: Szklary domy od początku do nr 6 i blok 9
– piątek: Szklary blok 10 i Wisłoczek

4.We wtorek na Mszę świętą i różaniec zapraszam uczniów kl. VI.

5.W środę zmiana tajemnic różańcowych.

6.W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w pierwszy czwartek i piątek od godz. 17.00.

7.W piątek od godz. 9.00 odwiedzę osoby chore i starsze.

8.Także w piątek na Mszę świętą i różaniec zapraszam uczniów klasy VIII.

9.Za tydzień składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 73 do 90.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Jolanta Hanus.