26 Niedziela Zwykła 26.09.2021r.

1.We wtorek Wspomnienie obowiązkowe św. Wacława, męczennika. Św. Wacław to drugi patron naszego zabytkowego kościoła. Na adorację i Mszę świętą, które będą w zabytkowym kościele szczególnie zapraszam wszystkich mężczyzn z naszej parafii.

2.W środę Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Adoracja i Msza św. w zabytkowym kościele.

3.Rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: kl. VI, VII i VIII, którzy nie mogli być na spotkaniu w ostatni czwartek  zapraszam w najbliższy czwartek na Mszę świętą o godz. 18.00 i spotkanie organizacyjne.

4.Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej w piątek na nabożeństwie różańcowym o godz. 17.30 otrzymają poświęcone różańce. Msza święta o godz. 18.00.

5.W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem przez cały tydzień w czasie adoracji. Przypominam o spowiedzi dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

6.Osoby chore i starsze z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

7.W pierwszą sobotę adoracja od godz. 7.00. Różaniec i nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca od godz. 7.30, a następnie Msza św.

8.Młodzież z klasy VI, VII i VIII  w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.15 rozpocznie przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.

9.W tym tygodniu  od poniedziałku do piątku  adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 Msza św. o godz. 18.00.

Na adorację w tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:
– Królik Polski: ul. Zielona cała
– Szklary: 9/5, 9/6 i 9/7
– Bałucianka nr 25 i 25A i 26A

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od początku do nr 24A

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Agata Gazda.