24 Niedziela Zwykła 17.09.2023r.

1.Dziś Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

2.Jutro święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz młodzieży. Na Mszę świętą zapraszam uczniów klas V, VI i VII. Po Mszy świętej krótkie spotkanie dla uczniów klas VI i VII.

3.W tym tygodniu od poniedziałku do piątku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz.7.00. Msza święta o godz. 8.00.

4.We wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa. Także we wtorek spotkanie Akcji Katolickiej.

5.W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej. Na nowennę i Mszę świętą zapraszam dzieci z przedszkola i klas I, II, IV razem z rodzicami.

6.W czwartek na Mszę świętą zapraszam uczniów z klasy III razem z rodzicami. Po Mszy świętej krótkie spotkanie.

7.W piątek w Bałuciance w kościele Msza święta o godz. 19.00.

8.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 91 do nr 109.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Halina Rygiel.