2 Niedziela Adwentu – 10.12.2023r.

1.Dzisiaj Dzień Modlitw w intencji Kościoła na Wschodzie.

2.Dzisiejsza składka na potrzeby naszej parafii.

3.Także dzisiaj po mszach świętych w kaplicy kościoła parafialnego odbędzie się kiermasz Bożonarodzeniowy. Pieniądze z kiermaszu przeznaczone będą dla uczniów SP, na dopłaty do wycieczek, wyjazdów do kin, teatrów itp.

4.Od jutra do piątku o godz. 17.00 będą sprawowane Msze święte roratnie. O godz. 16.00 rozpocznie się wystawienie Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek, środę i piątek pół godziny przed Mszą świętą będzie różaniec.
We wtorek, czwartek i sobotę pół godziny przed Mszą świętą będzie wspólny śpiew Godzinek do Matki Bożej. Do codziennego i licznego udziału w roratach zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. Dzieci tak jak w ubiegłym roku będą codziennie świecić lampiony i losowały figurkę Maryi, którą na całą dobę zabiorą do domu i razem z rodziną będą przy Matce Bożej modlić się.

5.Jutro święto naszej szkoły. O godz. 8.00 Msza święta w intencji nauczycieli, uczniów i rodziców. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału we Mszy świętej.

6.W sobotę adoracja o godz. 7.00. Msza święta roratnia o godz. 8.00.

7.W nawie bocznej znajdują się  świece wigilijne. Cena świecy  12 zł.

8.Nasz Pan Organista dzisiaj od godz. 14.00 dokończy ul. Bieszczadzką i przejdzie na ul. Dąbrówka. W poniedziałek od godz.15.00 uda się na Szklary. We wtorek od godz. 17.00 rozpocznie Bałuciankę. Dokończenie Bałucianki w środę.

9.Tradycyjnie w najbliższą sobotę i niedzielę od godz. 14.00 strażacy z Królika Polskiego będą chodzić z kalendarzami.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 39 do 55.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przyjęła pani Urszula Cetnarska.