19 Niedziela Zwykła 13.08.2023r.

1.Dzisiejsza składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać.

2.Jutro w Króliku Polskim Msza święta o godz. 8.00.

3.W tym tygodniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Msze święte od środy do piątku o godz. 17.00.

4.Jutro w Rymanowie Zdroju w Galerii Sztuki o godz. 17.30 sesja popularno – naukowa: Sąsiedztwo kulturowe Królika Polskiego i Bałucianki.

5.Także jutro w Bałuciance Msza święta o godz. 19.00.

6.We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP.
Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.15 i 10.00.
W Bałuciance w cerkwi o godz. 16.00 Mszy świętej przewodniczył będzie Ks. Bp Stanisław Jamrozek. Po Mszy świętej występ zespołu „Osławianie” i kiermasz wyrobów regionalnych. Serdecznie zapraszamy. Poświęcenie ziół i kwiatów na każdej Mszy świętej.

7.W sobotę w Króliku Polskim Msza święta o godz. 8.00.

8.Także w sobotę w Króliku Polskim o godz. 14.00 Msza święta z okazji 75 –lecia OSP i 70 –lecia KGW.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od początku do nr 24A.

10. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Stanisława Wołtosz.

11.Zapowiedzi przedślubne
Patryk Piotr Szajna zam. w Rymanowie z Karolina Anna Skrzyńska zam. w Bałucianka, zap. II

Łukasz Antoni Lechowicz zam. w Króliku Polskim z Alicja Elżbieta Urbanik zam. w Króliku Polskim, zap. I