17 Niedziela Zwykła 30.07.2023r.

1.W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. Księga Trzeźwości jest wystawiona w kaplicy.

2.We wtorek rozpoczyna się sierpień – miesiąc trzeźwości. Także we wtorek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Józefa.

3.W pierwszą środę miesiąca modlitwa różańcowa o godz. 17.30 następnie zmiana tajemnic różańcowych i Msza święta.

4.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5.W pierwszy czwartek będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele oraz za liturgiczną służbę ołtarza.

6.W pierwszy piątek od godz. 9.00 z posługą sakramentalną odwiedzę osoby chore i starsze.

7.Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie podczas adoracji.

8.Także w piątek w Bałuciance o godz. 19.00 Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

9. W pierwszą sobotę miesiąca. o godz. 17.15 różaniec wynagradzający i procesja z figurą Matki Bożej. W sposób szczególny będziemy modlić się za parafian z ul. Dąbrówka i Zielona. Msza święta o godz. 18.00.

10.W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego.

11.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Dąbrówka od początku do nr 15.

12. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Magdalena Znamirowska.