15 Niedziela Zwykła 16.07.2023r.

1.W tym tygodniu wystawienia Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00.

2.W piątek w Bałuciance o godz. 19.00 Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

4.W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę błogosławieństwo pojazdów po Mszach świętych.

5.Beatyfikacja Rodziny Ulmów odbędzie się 10 września w niedzielę o godz. 10.00 w Markowej. Będzie to bardzo ważne i wyjątkowe wydarzenie w historii Kościoła, w którym warto wziąć udział. Osoby, które chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu proszę, aby do 30 lipca zapisały się w zakrystii, aby otrzymać kartę wstępu do sektorów.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od 194 do końca.

7. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę ,aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Beata Litwin.