12 Niedziela Zwykła 25.06.2023r.

1.We wtorek nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu. Msza święta o godz. 18.00. W pozostałe dni adoracja od godz. 17.00. Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza święta o godz. 18.00.
W czasie adoracji spowiedź dla dzieci i młodzieży szkolnej z okazji zakończenia roku szkolnego.

2.W środę 28 czerwca modlitwy do św. Michała Archanioła o godz. 17.30. Msza święta o godz. 18.00.

3.W czwartek Uroczystość świętych Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych. W Króliku Polskim o godz. 18.00, w Bałuciance o godz. 16.00.

4.W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

5.W Bałuciance w piątek nie będzie Mszy świętej.

6.W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17.15 różaniec wynagradzający i procesja z figurą Matki Bożej. W sposób szczególny będziemy modlić się za parafian z ul. Bieszczadzka. Msza święta o godz. 18.00.

7.Wojownicy Maryi z Krosna zapraszają w pierwszą sobotę miesiąca do uczestnictwa w publicznym różańcu wynagradzającym ulicami miasta, który rozpocznie się w Sanktuarium Św. Jana Pawła II o godz. 17.30 Mszą świętą, po której udamy się w procesji do krośnieńskiej Fary.

8.W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 10.00 zmiana tajemnic różańcowych w Bałuciance.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od 153 do nr 163.

10. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę ,aby w tym tygodniu dyżur przejął pan Krzysztof Łoś.

11.Trwa sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzu i wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.

12.Zapowiedzi przedślubne

Łukasz Stanisław Krukar syn Adama i Agnieszki Rygiel zam. w Posada Górna, par.
Rymanów oraz Katarzyna Ewa Zubek córka Józefa i Agnieszki Smoleń zam. w Wisłoczku,
par. Królik Polski, zap. I