11 Niedziela Zwykła 18.06.2023r.

1.Jutro nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu. Msza święta o godz. 18.00.

2.Od wtorku do piątku adoracja od godz. 17.00. Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3.We wtorek adoracja i Msza święta w zabytkowym kościele.

4.W środę o godz. 18.00 Mszę świętą prymicyjną odprawi ks. Paweł Miotk. PoMszy świętej udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

5.W piątek o godz. 8.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego, na którą zapraszam uczniów naszej szkoły, nauczycieli i rodziców

6.W piątek w Bałuciance nie będzie Mszy świętej.

7.W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

8.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od 140 do nr 152.

10. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę ,aby w tym tygodniu dyżur przejął pan Adam Gazda.

11.Trwa sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzu i wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.