10 Niedziela Zwykła 11.06.2023r.

1.Trwa Oktawa Bożego Ciała.

2.W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.

3.W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Msza święta o godz. 18.00.

5.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

6..W Bałuciance w kościele od poniedziałku do czwartku Msze święte i procesja o godz. 16.00. W piątek Msza święta o godz. 16.00.

7.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od 123 do nr 139.

8. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Anna Gazda.

9.Trwa sezon koszenia trawy wokół naszych kościołów, na cmentarzu i wokół plebanii. Ofiary w wysokości 30 zł. proszę składać w kopertach.

10.Zapowidzi przedślubne

Artur Zbigniew Ozimina syn Andrzeja i Beaty Lorens zam. w Króliku Polskim oraz Ilona
Katarzyna Zemlańska córka Wiesława i Teresy Mossor zam. w Króliku Polskim, zap. II

Tomasz Paweł Nycz syn Adama i Agnieszki zam. w Króliku Polskim oraz Zuzanna Maria