4 Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022r.

1.Dzisiaj Gorzkie Żale w Króliku Polskim po Mszy św. o godz. 8.15 i po sumie, w Bałuciance po Mszy św. o godz. 10.00.

2.W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00. W czwartek adoracja w ciszy. O modlitwę różańcową w poniedziałek proszę różę św. Jana Pawła II.

W sobotę Msza święta o godz. 8.00.

Także w sobotę w kościele w Króliku Polskim o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo ADORACJI KRZYŻA. Zapraszam młodzież, kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i całe rodziny. Rozważając Mękę i Śmierć Pana Jezusa będziemy modlić się za naszą parafię, a także o  dobre przygotowanie się do spowiedzi wielkanocnej i Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. PLAKAT

3.We wtorek o godz. 17.30 modlitwy do św. Józefa

4.W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej

5.W czwartek o godz. 17.30 modlitwy do św. Wacława

Zachęcam do pisania podziękowań i próśb do Boga za wstawiennictwem Matki Bożej i świętych.

6.W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca.

7. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00. odwiedzę z posługą sakramentalną osoby  starsze i chore. Będzie to równocześnie spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi. Proszę zgłaszać do czwartku w zakrystii  lub na plebanii te osoby, do których nie przychodzę w pierwsze piątki, a życzą sobie posługi sakramentalnej.

8. W piątek w Bałuciance Droga Krzyżowa o godz. 16.30. a po niej Msza św.
W Króliku Polskim Droga Krzyżowa o godz. 18.00. a po niej Msza św.
W każdy piątek Wielkiego Postu w czasie Mszy świętej będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 166 do 179.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Małgorzata Kustra.