V Niedziela Wielkanocna – 02.05.2021r.

1.Dzisiaj w naszej parafii I Komunia Święta dzieci z klasy III. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Od jutra rozpoczyna się „Biały Tydzień”.

2.Jutro 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę.

3.W środę Nowenna do Królowej i Matki Miłosierdzia, zmiana tajemnic różańcowych i majówka.

4.W tym tygodniu także pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź codziennie podczas adoracji. Bardzo proszę, aby skorzystać ze spowiedzi w te dni.

5. W pierwszy czwartek miesiąca będziemy modlić się o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, a także za liturgiczną służbę ołtarza z naszej parafii. Na Mszę świętą w tym dniu zapraszam wszystkich ministrantów i lektorów oraz ich rodziny.

6. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00. odwiedzę z posługą sakramentalną osoby  starsze i chore.

7.W sobotę 8 maja Uroczystość Świętego Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski – dzień imienin bp. Stanisława Jamrozka. Osobę solenizanta otoczmy naszą modlitwą. Także w sobotę na Mszy świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się za naszych strażaków. Na Mszę świętą zapraszam rodziny naszych strażaków.

8.Od wtorku do soboty wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz.17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.45. Msza święta o godz. 18.00.

W tym roku na nabożeństwa majowe zapraszam:
– wtorek: Dzieci z przedszkola oraz z klasy I, II i III
– środa: Róże Różańcowe
– czwartek: Liturgiczna Służba Ołtarza oraz kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z klasy VI, VII i VIII. Po Mszy świętej spotkanie dla rodziców uczniów z klasy VIII
– piątek: czciciele Najświętszego Serca Jezusowego
– sobota: Strażacy

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny z ul. Bieszczadzkiej nr 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 192.

10.Za tydzień składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Danuta Rygiel.