Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 01.01.2023r.

1.W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy świętej. Ministranci będą sprzedawać kredę i kadzidło. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedziele. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.Msze święte w poniedziałek, wtorek, środę i sobotę o godz. 8.00. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00.

3.Wizyta duszpasterska w tym tygodniu będzie rozpoczynać się o godz. 15.00.
– Poniedziałek: ul. Zielona oraz ul. Bieszczadzka od nr 103 do 114
– Wtorek: ul. Bieszczadzka od nr 115 do 138
– Środa ul. Bieszczadzka od nr 139 do 155
– Sobota od godz. 9.30 Szklary od świetlicy

4.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość do spowiedzi przed pierwszym piątkiem w czwartek w czasie adoracji.

5.Wyjątkowo w tym miesiącu zmiana tajemnic różańcowych w pierwszy czwartek.

6.Z powodu Uroczystości Trzech Króli osoby starsze i chore z posługą sakramentalną odwiedzę w piątek 13 stycznia od godz. 9.00.

7.W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.

8.W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Na Mszę świętą o godz. 11.15. zapraszam rodziców, którzy w 2022r. ochrzcili swoje dzieci. Będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla dzieci i ich rodziców.

9.Za tydzień składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. Ofiary na sprzątanie kościoła proszę składać w wysokości 30 zł. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny:  ul. Bieszczadzka od początku do nr 24A.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Maria Pelczar.