Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2022r.

1.Jutro w poniedziałek święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Po mszach świętych błogosławieństwo owsa. Porządek Mszy świętych niedzielny.

2.We wtorek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. Msza święta o godz. 17.00.

3.W środę święto św. Młodzianków, męczenników. Msza święta o godzinie 17.00. Po mszy świętej błogosławieństwo dzieci i modlitwy do św. Michała Archanioła..

4.W piątek święto Świętej Rodziny. Msza święta o godz. 17.00.

5.W sobotę zakończenie Roku Pańskiego 2022.
Msze święte:
– Bałucianka o godz. 15.00.
– Królik Polski o godz. 17.00.

6.W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Pokoju.

7.Od środy rozpocznę wizytę kolędową. Rozpoczęcie kolędy od godz. 9.00.
– Środa ul. Bieszczadzka od początku do nr 34
– Czwartek ul. Bieszczadzka od nr 35 do nr 67
– Piątek ul. Bieszczadzka od nr 68 do nr 102.

8.Trwa sezon grzewczy w naszych kościołach. Ofiary na ten cel w wysokości 30 zł. proszę tradycyjnie składać w kopertach na tacę.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. Od nowego roku ofiary na sprzątanie kościoła proszę składać w wysokości 30 zł. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny:  Szklary i Wisłoczek

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Beata Litwin.