Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata 21.11.2021r.

1.Dzisiaj po głównej Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Także dzisiaj w zabytkowym kościele od godz. 15.00 do 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji całej parafii.

2.W tym tygodniu wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Wypominki będą czytane od godz. 16.20 następnie różaniec. Msza święta o godz. 17.00.

3.Jutro w czasie modlitwy różańcowej będziemy polecać zmarłych ze Szklar blok 10.

4.W Bałuciance, w cerkwi we wtorek i środę  Msza święta o godz. 18.00 i modlitwa za zmarłych.

5.W czwartek po Mszy świętej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6.W przyszłą niedzielę I Niedziela Adwentu.

7.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 140 do nr 152.

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Stanisława Wołtosz.

9.Dziękuję za ofiary na potrzeby inwestycyjne w parafii – Bóg zapłać.