Ogłoszenia parafialne

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy – 18.04.2022r.

1.Trwa Oktawa Wielkanocy – przedłużenie świętowania Zmartwychwstania Chrystusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.We wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Msza święta o godz. 8.00. Od środy do piątku adoracja od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

3.W środę o godz. 17.30 nabożeństwo do Matki Bożej.

4.W czwartek o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Wacława.

5.Środę i czwartek o godz. 16.00 w kościele spotkania z dziećmi z klasy III przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

6.W piątek o modlitwę różańcową proszę różę św. Wacława, a w sobotę różę św. Teresy.

7.W Niedzielę Bożego Miłosierdzia odpust w Bałuciance. Suma odpustowa o godz. 11.30. Z tego względu w Króliku Polskim Msze święte o godz. 8.15 i 10.00. Także w przyszłą niedzielę godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 218 do końca oraz całą ul. Zieloną.

9.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

10.W Bałuciance w cerkwi piątek i sobotę Msze święte o godz. 19.00.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął pan Krzysztof Łoś

12. Razem z „Caritas Polska” zapraszamy do udziału w akcji „Paczka dla Ukrainy”. Akcja polega na przygotowaniu paczki według ściśle określonej listy produktów. Zainteresowanych włączeniem się w akcje prosimy o kontakt w zakrystii. Paczkę może przygotować jedna osoba, kilka osób, rodzina, sąsiedzi, instytucja.