Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 31.03.2024r.

1.Rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy – przedłużenie świętowania Zmartwychwstania Chrystusa. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Porządek Mszy świętych niedzielny.

3.We wtorek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu. Msza święta o godz. 8.00.

4.Od środy do piątku adoracja od godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. Na zakończenie adoracji będziemy modlić się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

5.W pierwszą środę miesiąca o godz. 17.30 różaniec i zmiana tajemnic różańcowych.

6.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7.W piątek od godz. 9.00 odwiedzę z posługą sakramentalną osoby chore i starsze.

8.W piątek w Bałuciance w kościele o godz. 16.00 Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

9.W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 7.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i Msza święta.

10.W Niedzielę Bożego Miłosierdzia odpust w Bałuciance. Suma odpustowa o godz. 11.30. Z tego względu w Króliku Polskim Msze święte o godz. 8.15 i 10.00. Także w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

11.Także w Niedzielę Bożego Miłosierdzia na Szklarach o godz. 16.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

12.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 39 do 55.

13.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Maria Łoś.