Ogłoszenia parafialne

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020r.

1.Rozpoczyna się Oktawa Wielkanocy – przedłużenie świętowania Zmartwychwstania Pańskiego. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.Adoracja Najświętszego Sakramentu od wtorku do piątku od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00. W mszach świętych mogą uczestniczyć TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby rodzinnie związane z zamówioną intencją mszy św.
(5 osób).

3.Za tydzień Niedziela Miłosierdzia – odpust w Bałuciance. Będzie zmieniony porządek Mszy świętych.
Godz. 8.15. – Królik Polski
Godz. 10.00. – Królik Polski
Godz. 11.30. – Bałucianka

4.Zachęcam do odmawiania Koronki do Bożego Miłosierdzia. Na naszej stronie parafialnej Nowenna do Bożego Miłosierdzia, a także rozważania na okres wielkanocny.

5.Dziękuję wszystkim, którzy w tym trudnym czasie na sposób modlitewny i czynny przygotowali kościół i celebracje liturgiczne. Niech Zmartwychwstały Chrystus, do którego należy czas i wieczność wszystkim Wam błogosławi.

6.Mając na uwadze zalecenia Ministra Zdrowia oraz dobro Mieszkańców, Burmistrz Gminy Rymanów zamówił maseczki ochronne, które będą rozprowadzane bezpłatnie w okresie poświątecznym przez strażaków do domów. Można także samemu zakupić w aptekach na terenie gminy takie maseczki.