Niedziela Świętej Rodziny – 26.12.2021r.

1.Jutro adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00. We wtorek, środę i czwartek adoracja od godz. 16.00. Msza św. o godz. 17.00.

2.W piątek 31 grudnia zakończenie Roku Pańskiego 2021.

Msza święta i nabożeństwo dziękczynne z wystawieniem Najświętszego Sakramentu:
– Bałucianka godz. 15.00.
– Królik Polski godz. 16.30.

3.W sobotę  1 stycznia Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Dzień Pokoju. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedzielę.

4.Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę 2 stycznia o godz. 15.00. na plebanii.

5.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 218 do 230 i cała ul. Zielona .

6.Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie naszych kościołów w Króliku Polskim i Bałuciance. Ofiary nadal można składać w kopercie z podpisem: „Na ogrzewanie kościoła”.

7.W przyszłą niedzielę w Bałuciance zmiana tajemnic różańcowych.

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Halina Rygiel.