Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022r.

1.Dziś Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Kolędy śpiewamy tradycyjnie do 2 lutego.

2. Program spotkania kolędowego:
16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w intencji rodzin do Świętej Rodziny.
17.00 Msza święta i uroczyste błogosławieństwo rodzin.

W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona, aby pokropić swoje domy.

Plan spotkań w kościele
10 stycznia (poniedziałek) ul. Bieszczadzka od nr 140 do 179
11 stycznia (wtorek) ul. Bieszczadzka od nr 181 do końca
12 stycznia (środa) ul. Dąbrówka cała
13 stycznia (czwartek) ul. Zielona, Wisłoczek  i Szklary od początku do nr 6
14 stycznia (piątek) Szklary blok 9

3.W czwartek na Mszę św. i spotkanie zapraszam Akcję Katolicką.

4.W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.

5.W Bałuciance w kościele Msze św. we wtorek i środę o godz. 18.00.

6.Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie naszych kościołów w Króliku Polskim i Bałuciance. Ofiary nadal można składać w kopercie z podpisem: „Na ogrzewanie kościoła”.

7.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Dąbrówka od nr 14 do końca.

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął p. Zdzisław Barć.