II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 02.01.2022r.

1.Dzisiaj spotkanie Rady Parafialnej na plebanii o godz. 15.00.

2.W czwartek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Błogosławieństwo kredy i kadzidła na każdej Mszy świętej. Ministranci będą sprzedawać kredę i kadzidło. Porządek Mszy świętych jak w każdą niedziele.

3.Wizyta duszpasterska w tym roku, z powodu pandemii będzie zorganizowana w następujący sposób:

Program spotkania kolędowego:
16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w intencji rodzin do Świętej Rodziny.
17.00 Msza święta i uroczyste błogosławieństwo rodzin.

W małym pojemniku proszę przynieść ze sobą wodę, która zostanie pobłogosławiona, aby pokropić swoje domy.

Plan spotkań w kościele
3 stycznia (poniedziałek) ul. Bieszczadzka od nr 1 do 55
4 stycznia (wtorek) ul. Bieszczadzka od nr 56 do 109
5 stycznia (środa) u. Bieszczadzka od nr 111 do 139

4.W pierwszą środę miesiąca zmiana tajemnic różańcowych.

5.W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 16.00. Także w piątek od godz. 9.00 pojadę z posługą sakramentalną do starszych i chorych parafian.

6.W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.

7.Także w sobotę kolejna katecheza przedmałżeńska o godz. 17.00.

8.W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Na Mszę świętą o godz. 11.15. zapraszam rodziców, którzy w 2021r. ochrzcili swoje dzieci. Będziemy modlić się o Boże błogosławieństwo dla dzieci i ich rodziców.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Dąbrówka od nr 3 do 13.

10.Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie naszych kościołów w Króliku Polskim i Bałuciance. Ofiary nadal można składać w kopercie z podpisem: „Na ogrzewanie kościoła”.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Maria Rygiel.