I Niedziela Adwentu – 29.11.2020r.

1.Rozpoczyna się Adwent i nowy rok duszpasterski, przeżywany pod hasłem:

„Zgromadzeni na świętej wieczerzy”.

2.Od jutra będą sprawowane Msze święte roratnie o godz. 17.00. poprzedzone adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
Dzieci i młodzież zapraszam w następującym porządku:
• poniedziałek, środa i piątek: Dzieci z przedszkola, kl. I, II, III i IV
• wtorek, czwartek i sobota: kl. VI, VII i VIII

-Dla uczniów klas VI, VII i VIII będzie to także przygotowanie do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

-Dzieci tak jak w ubiegłym roku będą codziennie losowały figurkę Maryi, którą na całą dobę zabiorą do domu i razem z rodziną będą przy Niej modlić się.

3.W środę po Mszy św. spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do
I Komunii Świętej. Także w środę Nowenna do Królowej i Matki Miłosierdzia
i zmianą tajemnic różańcowych z racji I środy miesiąca.

4.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie podczas adoracji. Bardzo proszę, aby skorzystać ze spowiedzi w te dni.

5.W I piątek nie będzie odwiedzin chorych w domach. Do chorych będę chciał udać się z posługą sakramentalną 11 grudnia (piątek). Z powodu epidemii proszę zgłaszać  w zakrystii  lub na plebanii te osoby, które sobie życzą księdza.

6.Dziękuję za ofiary złożone z racji wypominków.

7.W nawie bocznej na stoliku znajdują się poświęcone opłatki i świece wigilijne. Cena świecy to jeden posiłek dla dziecka (7 – 10 zł.), opłatki –  dowolna ofiara.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka nr: 91, 95, 97, 99, 100, 101, 102, 103, 108, 109.

9.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w Bałuciance.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przyjęła pani Anna Barć.