Ogłoszenia parafialne

9 Niedziela Zwykła 02.06.2024r.

1.Trwa Oktawa Bożego Ciała.

2.W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja eucharystyczna. Msza święta o godz. 18.00.

3.W pierwszą środę miesiąca modlitwa różańcowa o godz. 17.15 następnie zmiana tajemnic różańcowych, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, procesja i Msza święta.

4.W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź podczas adoracji.
W pierwszy piątek miesiąca nie będzie odwiedzin z posługą sakramentalną chorych i starszych parafian. Uczynię to 14 czerwca.

5.W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.

6.W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza święta w Króliku Polskim o godz. 19.00. W tym dniu nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

7.W poniedziałek, środę i czwartek w Bałuciance w cerkwi Msza święta i procesja o godz. 16.00. We wtorek Msza święta i procesja o godz. 19.00.

8.W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.

9.Trwa sezon koszenia trawy wokół naszych obiektów parafialnych. Ofiary w wysokości 50 zł proszę składać w kopertach na tacę.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 181 do 192.

11. Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Elżbieta Gibała.