7 Niedziela Wielkanocy – 21.05.2023r

1.Dzisiejsza Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą nowo wyświęconych diakonów.

2.Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

3.W środę o godz. 19.00 nabożeństwo majowe na Szklarach.

4.Od poniedziałku do soboty adoracja od godz. 17.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Msza święta o godz. 18.00.

Na nabożeństwo majowe zapraszam:
– Poniedziałek: dzieci z przedszkola
– Wtorek: uczniów z klasy I, II i III
– Środa: uczniów z klasy IV i V
– Czwartek: uczniów z klasy VI
– Piątek: uczniów z klasy VII i VIII

5.We wtorek w Bałuciance w cerkwi o godz. 19.00 Msza święta i nabożeństwo majowe.

6.W piątek w Bałuciance w kościele o godz. 19.00 Msza święta i nabożeństwo majowe.

7.W sobotę w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu święcenia kapłańskie. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.

8.W niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się okres wielkanocny.

9.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 73 do 90.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął pan Józef Lichaj .

12.Rozpoczął się sezon koszenia trawy przy obiektach parafialnych i na cmentarzu. Na ten cel proszę składać w kopertach po 30 zł.