4 Niedziela Zwykła – 30.01.2022r.

1.Od jutra do piątku adoracja od godz. 16.00. W czwartek adoracja w ciszy.

2. Zmiana tajemnic różańcowych wyjątkowo we wtorek.

3.W środę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. Porządek Mszy świętych:  Królik Polski godz. 8.00 i 17.00. Bałucianka godz. 15.30. W tym dniu nie będzie adoracji.

4.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przez cały tydzień w czasie adoracji.

5.W czwartek będziemy modlić się o powołania kapłańskie także z naszej parafii i za liturgiczną służbę ołtarza. W czwartek wspomnienie św. Błażeja i błogosławieństwo jabłek.

6.W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych.

7.W sobotę nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00, następnie różaniec z intencją wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP i Msza święta o godz. 8.00. Także w sobotę wspomnienie św. Agaty i poświęcenie chleba, wody i soli.

8.W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w Bałuciance.

9.Dziękuję za ofiary składane na ogrzewanie naszych kościołów w Króliku Polskim i Bałuciance. Ofiary nadal można składać w kopercie z podpisem: „Na ogrzewanie kościoła”.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 39 do 55A.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Karolina Jękot.