4 Niedziela zwykła 29.01.2023r.

1.W tym tygodniu z wyjątkiem czwartku adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00.

2.We wtorek nabożeństwo do św. Józefa o godz. 16.30.

3.W pierwszą środę miesiąca modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic różańcowych o godz. 16.30.

4.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź przed pierwszym piątkiem przez cały tydzień w czasie adoracji.

5.W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego.
Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.00 i 17.00
Bałucianka godz. 15.30.

6.W pierwszy piątek od godz. 9.00 odwiedzę osoby chore i starsze z naszej parafii.

7.W piątek wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo jabłek.

8.W pierwszą sobotę wystawienie od godz. 7.00. Różaniec wynagradzający o godz. 7.30 potem Msza święta.

9.W przyszłą niedzielę błogosławieństwo chleba, wody i soli z racji dnia poświęconego św. Agacie.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny:
ul. Bieszczadzka od nr 73 do 90.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Małgorzata Skrzyńska.