Ogłoszenia parafialne

34 Niedziela Zwykła 26.11.2023r.

1.Dzisiaj po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu.

2.Także dzisiaj w kościele o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.Za tydzień I Niedziela Adwentu.

4.Od poniedziałku do piątku adoracja od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00.

5.We wtorek 28 listopada o godz. 16.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła i Msza święta. Na nabożeństwo i Mszę świętą zapraszam wszystkich parafian, a zwłaszcza tych, którzy przyjęli szkaplerz św. Michała Archanioła.

6.Także we wtorek w Bałuciance w cerkwi Msza święta o godz. 18.00.

7.W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź codziennie podczas adoracji. Bardzo proszę, aby skorzystać ze spowiedzi w te dni. Przypominam o miesięcznej spowiedzi kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.

8.W pierwszy piątek od godz. 9.00 odwiedzę osoby chore i starsze. Będzie to równocześnie spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia. Proszę nie  zgłaszać  chorych do których przychodzę w pierwsze piątki miesiąca. Proszę zgłaszać w zakrystii  lub na plebanii te osoby, do których nie przychodzę w pierwsze piątki, a życzą sobie posługi sakramentalnej.

9.Także w piątek w Bałuciance w kościele o godz. 18.00 Msza święta i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

10.W pierwszą sobotę miesiąca od godz. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 7.30 różaniec wynagradzający. Msza święta o godz. 8.00.

11.Dziękuję za ofiary złożone z racji wypominków.

12.Rozpoczął się sezon grzewczy w naszych kościołach. Ofiary na ten cel w wysokości 40 zł. proszę tradycyjnie składać w kopertach na tacę.

13.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny z ul. Bieszczadzka od początku do 24A.

14.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Kazimiera Borek.