32 niedziela zwykła 08.11. 2020 r.

1.W poniedziałek i sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00.
O godz. 7.20. będą czytane wypominki, następnie różaniec za zmarłych. Msza św. o godz. 8.00.

W pozostałe dni tygodnia adoracja od godz. 16.00. Od godz. 16.20. będą czytane wypominki, następnie różaniec. Msza św. o godz. 17.00. Na stoliku przy wyjściu są wyłożone kartki na wypominki.
Ze względu na pandemię nie będzie wyznaczanych rodzin na adorację Najświętszego Sakramentu. Na modlitwę zapraszam tych parafian, którzy mogą przyjść.

Bardzo proszę, aby modlić się w rodzinach w następujących intencjach:
– o zgodę i pokój w naszej Ojczyźnie;
– o ustanie pandemii i zdrowie dla wszystkich chorych i cierpiących.
– w intencji wszystkich służb medycznych, mundurowych oraz wolontariuszy, którzy z  poświęceniem posługują chorym i cierpiącym,
– o życie wieczne dla zmarłych.

Modląc się za zmarłych w listopadzie, polecajmy Miłosierdziu Bożemu wszystkich poległych w walce o niepodległość Ojczyzny, a także zmarłych w ostatnim czasie kapłanów i wiernych.

2.W środę rocznica odzyskania niepodległości. Modlimy się za Ojczyznę.
W tym dniu będą Msze święte o godz. 8.00. i 17.00.

3.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny z ul. Bieszczadzka: 39, 40, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55.

4.Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki podczas uczestnictwa we Mszy św. oraz o zachowaniu bezpiecznej odległości. Korzystajmy z transmisji Mszy świętej w telewizji, aby godnie przeżyć Dzień Pański jakim jest Niedziela. Bądźmy też wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka.

5.Zachęcam do lektury prasy katolickiej, która jest wyłożona z tyłu za ławkami oraz do czytania naszej strony parafialnej.

6.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Halina Rygiel.