31 Niedziela Zwykła 31.10.2021r.

1.Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.15 i 14.00. Po Mszy świętej o godz. 14.00 procesja na cmentarz i nabożeństwo za zmarłych.
Bałucianka – cerkiew godz. 10.00. Po Mszy świętej procesja na cmentarz i nabożeństwo za zmarłych.

2.We wtorek Dzień Zaduszny. Porządek Mszy świętych:
Królik Polski godz. 8.00 i 17.00.
Bałucianka godz. 16.00.

W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych. W tym celu należy pobożnie nawiedzić kościół i odmówić tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W listopadzie można codziennie zyskiwać odpusty za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust jest cząstkowy.

3.W środę, czwartek i piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00.

4. Od środy będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach, w następującej kolejności:
Środa 3 listopad za zmarłych z rodzin mieszkających na ul. Bieszczadzkiej od nr 2 do 36A
Czwartek 4 listopad za zmarłych z rodzin mieszkających ul. Bieszczadzkiej od nr 39 do 71
Piątek 5 listopad za zmarłych z rodzin mieszkających ul. Bieszczadzkiej od nr 73 do 109.

Wypominki będą czytane od godz. 16.20. Następnie będziemy odmawiać różaniec za zmarłych z wypominków. Kartki na wypominki są wyłożone pod chórem.

5.W środę zmiana tajemnic różańcowych.

6.W tym tygodniu także pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7.W piątek od godz. 9.00 odwiedzę chorych.

8.W sobotę nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00, następnie różaniec z intencją wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP i Msza święta o godz. 8.00.

9.W przyszła niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w Bałuciance.

10.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 91 do nr 109.

11.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Beata Litwin.