30 Niedziela Zwykła 23.10.2022r.

1.Dzisiaj Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny.

2.Także dzisiaj o godz. 16.00 w zabytkowym kościele nabożeństwo różańcowe.

3.Od poniedziałku do piątku Msza święta o godz. 17.00. Po Mszy świętej nabożeństwo różańcowe.

4.W sobotę o godz. 17.00 Msza święta i pierwsze nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

5. W czwartek i piątek w Bałuciance w kościele o godz. 16.00 Msza święta i nabożeństwo różańcowe.

6.W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (z 3.00 na 2.00).

7.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 123 do 139.

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Celina Borek.

9.Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i będziemy porządkować groby naszych bliskich. Pamiętajmy, aby bukiety ze sztucznych kwiatów, które już są zniszczone nie wrzucać do kontenera, ale zabrać do domu. Bukiety ze sztucznych kwiatów bardzo szybko zapełniają kontener.