3 Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2023r.

1.Dzisiaj Gorzkie Żale w Króliku Polskim o godz. 15.30.
W Bałuciance Gorzkie Żale po Mszy św. o godz. 10.00.

2.W tym tygodniu od poniedziałku do piątku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
Msza św. o godz. 17.00. W sobotę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

3.W poniedziałek w Bałuciance w cerkwi Msza święta o godz. 18.00.

4.Przez cały tydzień na zakończenie adoracji będziemy modlić się do św. Józefa.

5.Rodziców i kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy VIII zapraszam we wtorek na Mszę świętą i spotkanie, (obecność obowiązkowa).

6.W najbliższy piątek od godz. 9.00. odwiedzę z posługą sakramentalną osoby starsze i chore. Będzie to równocześnie spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi.
Proszę zgłaszać doczwartku w zakrystii lub na plebanii te osoby, do których nie przychodzę w pierwsze piątki, a życzą sobie posługi sakramentalnej.

7.W piątek w Bałuciance Droga Krzyżowa o godz. 15.30. a po niej Msza św.
W Króliku Polskim Droga Krzyżowa o godz. 17.00. a po niej Msza św.
W każdy piątek Wielkiego Postu w czasie Mszy świętej będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

8.Świece wielkanocne w cenie 10 zł. znajdują się w nawie bocznej naszego kościoła.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Bieszczadzka od nr 166 do 179.

10.Zapowiedzi przedślubne
Rafał Grzegorz Chmiel syn Sławomira i Marty Zadylak zam. w Krośnie z Pauliną Józefą
Poznar córką Janusza i Anny Pitrus zam. w Króliku Polskim, zap. I