Ogłoszenia parafialne

3 Niedziela Wielkiego Postu 03.03.2024r.

1.Dzisiaj w Króliku Polskim nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30. W Bałuciance nabożeństwo Gorzkich Żali po Mszy świętej o godz. 10.00

2.Od poniedziałku do czwartku wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. Msza święta o godz. 17.00. W poniedziałek o godz. 16.30 różaniec w intencji Kościoła i Ojczyzny. W pozostałe dni na zakończenie adoracji Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3.W środę po Mszy świętej krótkie spotkanie Akcji Katolickiej.

4.W pierwszy czwartek modlimy się za kapłanów, liturgiczną służbę ołtarza i nowe powołania do służby w Kościele.

5. W piątek od godz. 9.00 odwiedzę osoby chore i starsze. Będzie to równocześnie spowiedź przed Świętami Wielkanocnymi. Proszę nie zgłaszać chorych do których przychodzę w pierwsze piątki miesiąca. Proszę zgłaszać w zakrystii lub na plebanii te osoby, do których nie
przychodzę w pierwsze piątki, a życzą sobie posługi sakramentalnej.

6. W piątek w Króliku Polskim Droga Krzyżowa o godz. 17.00 następnie Msza święta. W czasie Drogi Krzyżowej szczególnie będziemy modlić się za rodziny z ulic: Zielona, Dąbrówka, Szklary, a także za wszystkie kobiety.
W Bałuciance Droga Krzyżowa o godz. 15.30 następnie Msza święta.
W każdy piątek Wielkiego Postu w czasie Mszy świętej będzie zbierana składka na kwiaty do Bożego grobu.

7.W przyszłą niedzielę składka na potrzeby naszej parafii.

8. Świece wielkanocne w cenie 10 zł. znajdują się w nawie bocznej naszego kościoła.

9.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: Królik Polski, ul. Dąbrówka od początku do nr 15.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła p. Magdalena Znamirowska.