29 Niedziela Zwykła 17.10.2021r.

1.Trwa miesiąc październik i modlitwa różańcowa.

2.Dzisiaj Niedziela Misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej Archidiecezji..

3.Jutro dzień św. Łukasza, ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia.

4.W tym tygodniu w Króliku Polskim Msza św. o godz. 17.00 następnie nabożeństwo różańcowe. W Bałuciance w kościele od poniedziałku do środy Msza św. o godz. 16.00 następnie nabożeństwo różańcowe. Na Msze święte i nabożeństwa różańcowe zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

5.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 56 do nr 71.

7.Zbliża się miesiąc listopad rozpocznijmy porządkowanie grobów naszych bliskich.

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Dorota Ziembicka.