28 Niedziela Zwykła 10.10.2021r.

1.Dzisiaj Dzień Papieski.

2.Trwa miesiąc październik i modlitwa różańcowa. W tym tygodniu w poniedziałek, środę, czwartek i piątek Msza św. w zabytkowym kościele o godz. 17.00 następnie nabożeństwo różańcowe. Natomiast  we wtorek i sobotę Msza święta o godz. 8.00 następnie nabożeństwo różańcowe. Na Msze święte i nabożeństwa różańcowe zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych.

3.W poniedziałek różaniec w intencji naszych strażaków i koła gospodyń.

4. W środę na Mszę świętą i różaniec zapraszam Akcję Katolicką. Także we środę będziemy modlić się za wstawiennictwem Matki Bożej Różańcowej i św. Józefa za nauczycieli.

5.Dzisiaj składka na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim za ofiarność.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 39 do nr 55.

7.Zbliża się powoli miesiąc listopad rozpocznijmy porządkowanie grobów naszych bliskich. W minionym tygodniu na cmentarzu została wykoszona trawa.

8.Dziękuję za sobotnie prace porządkowe przy naszych kościołach i plebanii.

9.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Elżbieta Gibała.