28 Niedziela Zwykła 09.10.2022r.

1.Dzisiaj Dzień Papieski.

2.Także dzisiaj o godz. 16.00 w zabytkowym kościele nabożeństwo różańcowe.

3.Od poniedziałku do czwartku Msza święta o godz. 18.00 następnie nabożeństwo różańcowe. W piątek i sobotę Msza święta o godz. 8.00 następnie nabożeństwo
różańcowe.

4.Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszam we wtorek na Mszę świętą i modlitwę różańcową.

5.W Bałuciance w kościele w środę i czwartek o godz. 16.00 Msza święta i nabożeństwo różańcowe. W Bałuciance w środę będziemy modlić się o dobre
przeżycie misji świętych dla rodzin z domów o numerach parzystych, a w czwartek z domów o numerach nieparzystych.

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 91 do 109.

7.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Kazimiera Borek.

8.W przyszłą niedzielę 16 października w naszej parafii rozpoczną się misje święte.

Program na niedzielę
Królik Polski godz. 8.00 Msza święta z nauką misyjną
Bałucianka godz. 10.00 Msza święta z nauką misyjną
Królik Polski godz. 11.30 Msza święta z nauką misyjną
Królik Polski – zabytkowy kościół godz. 16.00 misyjne nabożeństwo różańcowe

9.Zbiża się Uroczystość Wszystkich Świętych i będziemy porządkować groby naszych bliskich. Pamiętajmy, aby bukiety ze sztucznych kwiatów, które już są zniszczone nie wrzucać do kontenera, ale zabrać do domu. Bukiety ze sztucznych kwiatów bardzo szybko zapełniają kontener.

10.Od piątku funkcjonuje na stadionie nowa wiata. Proszę, aby młodzież w niej organizowała spotkania. Pamiętajmy o zrobieniu porządku po spotkaniu. Obowiązuje
bezwzględny zakaz palenia ogniska przy zabytkowej cerkwi i w otoczeniu dawnego cmentarza.