26 Niedziela Zwykła 27.09.2020r.

1.Jutro wspomnienie św. Wacława, męczennika.

2.We wtorek 29 września Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3.W środę 30 września wspomnienie św. Hieronima.

4.W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w czasie adoracji w czwartek i piątek.

5.W piątek od godz. 9.00. odwiedzę chorych.

6.W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca.

7.W czwartek 1 października rozpoczęcie nabożeństw różańcowych.
Porządek modlitwy różańcowej
• godz. 17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy
• godz. 17.30. Nabożeństwo Różańcowe
• godz. 18.00. Msza św.

W czwartek na modlitwę różańcową i Mszę św. zapraszam wszystkich ministrantów i lektorów oraz ich rodziny. Będziemy modlić się za liturgiczną służbę ołtarza oraz o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii.

W piątek na modlitwę różańcową zapraszam wszystkich czcicieli Najświętszego Serca Jezusowego

8.W tym tygodniu adoracja w poniedziałek,  wtorek i środę adoracja od godz. 7.00. Msza św. o godz. 8.00.

9.Na adorację w tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:
– Królik Polski: cała Zielona i Wisłoczek
– Szklary: 9/18 i 10/1
– Bałucianka: 18 i 19

10.W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w Bałuciance.

11.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny z ul. Bieszczadzkiej: 218, 220, 224, 228, 230 i cała ul. Zielona.

12.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejął pani Edyta Jakieła.