26 Niedziela Zwykła 25.09.2022r.

1.W poniedziałek, wtorek i środę adoracja i Msza święta w zabytkowym kościele. W następne dni w nowym kościele.

2.Jutro adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

3.W środę wspomnienie św. Wacława patrona naszego zabytkowego kościoła.

Uroczystej Mszy świętej o godz. 18.00 będzie przewodniczył i wygłosi kazanie ks. Kamil Jaworski.

4.W sobotę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Modlitwa różańcowa o godz. 17.30 następnie Msza święta o godz. 18.00.

5.Także w sobotę pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Przysietnicy.

Program pielgrzymki:
Godz. 9.30 zawiązanie wspólnoty
Godz. 11.30 uroczysta Msza święta pod przewodnictwem Abp Adama Szala.
Zachęcam do indywidualnego wyjazdu.

6.Za tydzień w niedzielę na Mszy świętej o godz. 11.15 poświęcenie i rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.

7.Także w przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych w Bałuciance.

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Bieszczadzka od nr 56 do 71.

9.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Karolina Jękot.