25 Niedziela Zwykła 19.09.2021r.

1.Dzisiaj Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.

2.Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej zapraszam we wtorek do kościoła na Mszę świętą o godz. 18.00 i spotkanie organizacyjne.

3.Rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania:
kl. VI, VII i VIII zapraszam w czwartek na Mszę świętą o godz. 18.00 i spotkanie organizacyjne.

4.W środę o godz. 17.30 różaniec i nabożeństwo do Matki Bożej. Na to nabożeństwo i Mszę świętą zapraszam wszystkich parafian, a zwłaszcza dzieci z przedszkola wraz z rodzicami. Zachęcam do pisania próśb i podziękowań do Boga przez wstawiennictwo Matki Bożej.

5.Młodzież od klasy VIII i starszą zapraszam w sobotę na pierwszą katechezę przedmałżeńską. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

6.W sobotę 25 września pielgrzymka Róż Różańcowych do Jodłówki. Zapisy  w zakrystii do środy. Wyjazd z Iwonicza.

7.W tym tygodniu  od wtorku do piątku  adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 Msza św. o godz. 18.00. W poniedziałek i sobotę  adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

Na adorację w tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:
– Królik Polski: ul. Dąbrówka od nr 16 do końca
– Szklary: 9/1, 9/3 i 9/4
– Bałucianka nr 22 i 23

8.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Dąbrówka od 16 do końca

9.Bóg zapłać za ofiary na potrzeby naszej parafii.

10.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Anna Gazda.