24 Niedziela Zwykła 12.09.2021r.

1.Dzisiaj w Warszawie beatyfikacja Kard. Stefana Wyszyńskiego i  Elżbiety Róży Czackiej. Dziękujmy Panu Bogu za dar nowych błogosławionych.

2.We wtorek święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

3.Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania, młodzież ze szkół ponadpodstawowych, a także młodzież pracującą zapraszam do kościoła w piątek na godz. 19.00. na nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży.

4.W sobotę święto św. Stanisława Kostki. W czasie adoracji i Mszy św. będziemy modlić się za naszą młodzież. Z tej okazji adoracja od godz. 17.00, msza św. o godz. 18.00. Zapraszam wszystkich, którzy chcą modlić się za młodych z naszej parafii.

5.W tym tygodniu  od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem środy adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 Msza św. o godz. 18.00. W środę adoracja od godz. 7.00. Msza święta o godz. 8.00.

Na adorację w tym tygodniu zapraszam następujące rodziny:
– Królik Polski: ul. Dąbrówka od 3 do 15
– Szklary: 4, 5 i 6
– Bałucianka nr 19 i 20

6.Dziękuję za ofiary złożone na sprzątanie kościoła. W tym tygodniu proszę kolejne rodziny: ul. Dąbrówka od 3 do 15

7.Dzisiejsza składka przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

8.Dziękuję za opiekę nad kościołem w Bałuciance w minionym tygodniu. Proszę, aby w tym tygodniu dyżur przejęła pani Urszula Gazda.

9.W czwartek 16 września od godz. 9.00 do 12.00 przy cerkwi w Bałuciance odbędą się ćwiczenia  strażackie  z województwa podkarpackiego. W tych godzinach będzie zamknięta droga do Bałucianki. Policja będzie kierować ruchem.